ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044

WY84044

محصول جدید

مشخصات

 • برند سازنده: بکو 
 • ظرفیت : 8 کیلوگرم
 • نوع موتور: Pro smart
 • قابلیت اتصال: اتصال به بلوتوث دارد
 • رده مصرف انرژی: +++A 
 • تعداد برنامه شتشو: 15
 • فناوری : Aqua Tech، Steam Cure، Quick 
 • کشور سازنده: ترکیه
 • کشور مونتاژکننده: ترکیه

10,500,000 تومان

100 قلم

درب از جلو
1400 دور در دقیقه
آب سرد
LED دارد
70 کیلوگرم
8 کیلو گرم
84*60*55 سانتی متر
60 سانتی متر
55 سانتی متر
84 سانتی متر
از چپ
+++A
15 برنامه
دارای فناوری های Aqua Tech، Steam Cure، Quick و قابلیت اتصال به بلوتوث را دارد

بررسی کلی ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو مدل 84044

در این قسمت اطلاعاتی کلی را درمورد قابلیت های ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو مدل 84044 می پردازیم. با وجود قابلیت های موجود در ماشین لباسشویی بکو کار شما بسیار ساده تر می باشد. همچنین با وجود تعداد برنامه های شستشو بسیاری که دارد قابلیت لکه بری بسیاری را دارد، با ظرفیت 8 کیلو گرمی این ماشین لباسشویی می توانید همزان 10 حوله یا 10 تیشرت را شستشو می دهد تا وقت و انرژی کمتری را صرف کنید. موتور بکار رفته در این ماشین لباسشویی از نوع Pro smart می باشد که بسیار کم مصرف با 1400 دور در دقیقه می باشد با رده مصرف انرژی A+++ همچنین سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه می باشد و با وجود فناوری های شستشو Daily Quick ، Wool_ Hand Wash ، Anti_ Allergy و شستشوی بخار Steam که هر کدام گزینه های بسیار مهمی در شستشو می باشند همراه با 15 برنامه شستشو دیگر برای پاک کردن انواع لک بروی لباس هایتان دیگر نگران نباشید همچنین دارای صفحه نمایش LED نیز می باشد. همچنین این ماشین لباس شویی قابلیت بخارشو و شستشویی سریع را داراست که دارای قابلیت اتصال با بلوتوث Bluetooth Remote Control می باشد که تنها با گوشی همراه خود می توانید لباسشویی را کنترل و مدیریت کنید. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول می پردازیم.

 نگاهی اجمالی ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044

طراحی ظاهری ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044

یکی از گزینه های بسیار مهم در هنگام خرید ماشین لباسشویی دیزاین و ظاهر محصول می باشد که متناسب با سایر وسایل آشپزخانه باید باشد تا دیزان زیبای را به نمایش بگذارد که با وجود خوش رنگ بودن این ماشین لباسشویی 84044 به رنگ نقره ای تیره می تواند بسیار شیک نماین بشود. ابعاد این ماشین لباس شویی 84*60*55 سانتی متر می باشد که اندازه ی بسیار متناسبی نسبت به هر محیطی می باشد که در آن قرار می گیرید، همچنین با وزن 70 کیلو گرم به راحتی جابه جا می شود. اگر از روبرو به ماشین لباسشویی 84044 نگاهی بیندازید می توانید صفحه LED آن را مشاهده کنید که تقریبا نیمه لمسی می باشد و می توانید تایم خاموش شدن و تمام شدن شستشو را مشاهده کنید همچنین اطلاعاتی چون میزان دما را ببینید. ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو در داخل دیگ آن چراغی روشن است که می توانید علاوه بر دیدن عملیات شستشو در مرحله تخلیه لباس ها چیزی را مانند جوراب ها جا نگذارید.

طراحی زیبای ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044 

فناوری های ماشین لباسشویی بکو 84044

ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044 دارای فناوری های بسیاری می باشد که یکی از این فناوری ها برنامه شستشو Aqua Tech که دارای حداکثر 50 درصد شستشوی سریعتر تا بیشتر نیز می باشد که شستشویی ملایم تر را دارد همین امر باعث می شود از آسیب رسیدن به لباس ها جلوگیری کند، همچنین شستشویی باکیفیت و سریع داشته باشید. به این صورت عمل می کند که آب و موارد شوینده از بالای طبل آبشار می ریزد و با عملکرد قوی آب جایگزین حرکات طبل می شود و در نتیجه شستشویی سریع خواهید داشت. همچنین دیگر با چین و چروک بعد شستشو خداحافظی کنید چرا که با پشتیبانی این برنامه Steam Cure که بروی لباسشوی 84044 نصب شده است با قدرت بخار که در نهایت بروی لباس ها پخش می شود برای کاهش چین و چروک لباس ها می باشد. یک شستشوی فوق سریع و باکیفیت را با ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044 تجربه کنید تنها با برنامه Quick که می توانید 8 کیلوگرم را تنها در مدت 28 دقیقه شستشو دهید با بهترین کیفیت شستشو و با صرفه جویی در وقت و هزینه های شما می باشد.

 فناوری های بی نظیر ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044

موتور ماشین لباسشویی بکو 84044

یکی از گزینه های بسیار مهم هسته مرکزی هر محصول که موتور آن می باشد و تمامی اعضای دیگر ماشین لباسشویی به موتور آن بستگی دارد که کمپانی بکو موتور لباسشویی 84044 را از نوع Pro smart قرار داده است. این موتور فوق کم مصرف با قدرت بسیاری می باشد که یکبار برای همیشه خریدی مطمئن را خواهید داشت. این ماشین لباس شویی با وجود موتور قدرتمند دارای کمترین رده مصرف انرژی A+++ می باشد که در نیجه از هزینه های اضافه نیز جلوگیری می کند.

 موتور بی صدا و لرزش ماشین لباس شویی بمو 84044

قابلیت اتصال ماشین لباسشویی بکو 84044

یکی دیگر از گزینه های که منجر به خرید این محصول بی نظیر از کمپانی بکو می شود قابلیت اتصال به بلوتوث می باشد که ماشین لباسشویی 8440 به این فناوری مجهز بوده است و می توانید به راحتی از طریق گوشی تلفن خود لباسشویی بکو 84044 را مدیریت و کنترل کنید تنها با فناوری Home Whiz کارهای منزل را برای شما بسیار راحتر کرده است. در اینجا ناگفته نماند که ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو مدل 84044 دارای برنامه ضد آلرژی می باشد که مورد تایید انگلیس نیز است و برای افرادی که آلرژی خاصی دارند و یا اینکه آسم دارند بسیار مناسب می باشد که از میزان مواد شیمایی بکار رفته می کاهد و تا حد زیادی لباس ها را از مواد آلرژی زا پاک سازی می کند.

 قابلیت های بی نظیر ماشین لباسشویی بکو 84044

جمع بندی

در بررسی انجام شده تمامی خصوصیات و کارایی های ماشین لباسشوی 8 کیلو بکو مدل 84044 را به صورت کامل پرداختیم. این محصول بی نظیر دارای فناوری های بسیار می باشد که  تمامی نیازهای شما در شستشو برطرف می کند. قبل از گونه تصمیم مطالب بالا را بخوانید و در صورت هرگونه ابهام و یا اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در سایت تیک اُرج در ارتباط باشید.

برای دیدن سایر محصولات مشابه در سایت تیک اُرج اینجا کلیک کنید.

برای دیدن این محصول در سایت اصلی اینجا کلیک کنید.

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044

ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 84044

مشخصات

 • برند سازنده: بکو 
 • ظرفیت : 8 کیلوگرم
 • نوع موتور: Pro smart
 • قابلیت اتصال: اتصال به بلوتوث دارد
 • رده مصرف انرژی: +++A 
 • تعداد برنامه شتشو: 15
 • فناوری : Aqua Tech، Steam Cure، Quick 
 • کشور سازنده: ترکیه
 • کشور مونتاژکننده: ترکیه

مــحصولات مرتبط