یخچال ساید 30 فوت سامسونگ RS50

RS50N3913BC/EU

محصول جدید

مشخصات

 • برند سازنده: سامسونگ
 • ظرفیت کلی: 501 لیتر خالص
 • نوع موتور: Digital Inverter 
 • رده مصرف انرژی: +A 
 • میزان صدا: 43 دسی بل 
 • فناوری بکار رفنه: NO Frost، ALL Around Cooling 
 • نوع یخچال: دو درب با Home Bar 
 • قفسه نگهدارنده مواد لبنی: Dairy Guard 
 • کشور سازنده: کره
 • کشور مونتاژ کننده: چین

32,500,000 تومان

100 قلم

+A
دو درب با درب Home Bar
106 کیلوگرم
357 لیتر خالص
144 لیتر خالص
501 لیتر خالص
1789 میلی متر
734 میلی متر
912 میلی متر
بدون برفک می باشد
5 طبقه قسمت یخچال 2 طبقه قسمت فریزر
4 طبقه قست یخچال 3 طبقه قسمت فریزر
2 کشو قسمت یخچال 2 کشو قسمت فریزر
LED

نگاهی کلی بر یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

در این بررسی می خواهیم اطلاعاتی را که برای خرید یک محصول نیاز داراید را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید انتخابی درست و مطمئن داشته باشید. یخچال ساید 30 فوت مدل RS50 یک شاهکار دیگر از کمپانی سامسونگ می باشد این محصول همچنین که از فناوری های بسیاری برخودار است ظاهری شیک و مدرن دارد که در نگاه اول چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. این یخچال دارای دو قسمت یخچال و فریزر می باشد که دارای حجم کلی خالص 501 لیتر که حجم قسمت یخچال آن 357 لیتر و فریزر آن 144 لیتر را شامل می شود که میزان بسیار مناسبی برای نگهداری مواد غذایی می باشد. موتور فوق کم مصرف و بی صدایی این محصول بی نظیر از نوع Digital Inverter می باشد با میزان صدای 43 دسی بل که برای یخچال ساید 30 فوت RS50 میزان صدایی بسیار کمی می باشد که موتور اینورتر دیجیتال بی صدا علاوه بر این موارد از رده مصرف انرژی A+ بهره می برد. یخچال ساید بای ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50 دارای فناوری های بسیاری می باشد که از جمله می توان به آن ها اشاره کرد فناوری NO Frost که همان بدون برفک بودن می باشد که با این قابلیت هم خیال شما را از بابت برفک راحت می کند هم مواد غذایی را با استفاده از گردش هوایی که در یخچال به وجود می آورد تازه نگه می دارد. فناوری دیگر این محصول قابلیت ALL Around Cooling می باشد که با این فناوری گوشه به گوشه ی یخچال را خنک نگه می دارد تا هوایی تازه و خنک را به تمامی مواد غذایی داخل یخچال برساند. همچنین این یخچال دارای قفسه ی مخصوص نگهداری مواد لبنی Dairy Guard می باشد که طوری طراحی شده است که فضایی منظم تر و تمیزتری را داشته باشید. تنها با یک لمس نوشیدنی مورد علاقه ی خود را از یخچال بردارید بدون باز کردن درب یخچال تنها با یک لمس کوچک درب رویه Home Bar یخچال می توانید نوشیدنی مورد علاقه ی خود را بردارید و نوش جان کنید. البته ناگفته نماند که قسمت آب سرد کن یخچال RS50 را می توانید به آب شهری متصل کنید و با فیلتر تصفه ای که دارد آب تصفیه شده را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 نگاهی کلی بر یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

موتور Digital Inverter در یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

قلب سازنده ی یخچال ساید RS50 از نوع Digital Inverter می باشد. بدان معنی که موتور یخچال RS50 از نوع پیشرفته و قدرتمند اینویرتر خطی با میزان مصرف انرژی بسیار کمی و کاملا بی صدا با قدرت فراوان و کارایی بالا در یخچال ساید 30 فوت مشغول به کار است. این موتور فوق بی صدا با تعداد قطعات کم که در نتیجه میزان اصطکاک و استهلاک آن بسیار کم بوده است. که در عین بی صدایی دارای طول عمر بیشتر و دوام و ماندگاری بالاترمی باشد. این محصول کم نظیر با قدرتی که دارد میزان صدای 43 دسی بل را ایجاد می کند که میزان صدایی بسیار کمی می باشد که دارای رده مصرف انرژی A+ می باشد. موتور دیجیتال اینورتر جریان هوای سرد چند منظوره Multi Cooling را برای دما های متفاوت در بخش های متفاوت یخچال و فریزر را فراهم می آورد که برخلاف یخچال های قدیمی که با روشن خاموش شدن موتور تنظیم دما می شد که شاهد نوساناتی در دما بودیم، این یخچال با این فناوی تنظیم دمای مخصوص می تواند عملکرد خود را تغییر داده و به شکل مداوم فعالیت دارد در نتیجه از میزان دمای یکنواختی در درون یخچال ایجاد می کند. همچنین که با عدم خاموش روشن شدن دستگاه کمک شایانی به مصرف برق می نماید چراکه هر بار روشن شدن دستگاه میزان مصرف انرژی بیشتری را برای هر دور گرفتن مجدد یخچال مصرف می کند در نتیجه مصرف آن نیز بسیار بالاتر می باشد. دوام و طول عمر موتور اینورتر دار یخچال RS50 طولانی بوده به طوری که کمپانی سامسونگ ضمانت ده ساله برای آن در نظر گرفته است.

 موتور فوق کم مصرف و فوق العاده با یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50 تجربه کنید

قابلیت های بی نظیر در یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

از مشکلاتی که می توان به آن اشاره کرد وجود برفک در یخچال می باشد که علاوه بر کارایی و افزایش مصرف دستگاه فضای داخلی آن را هم اشغال می نماید که باعث بی نظمی و بهم ریختگی در یخچال می گردد. به همین دلیل در یخچال 30 فوت سامسونگ RS50 قابلیت ضد برفک NO Forest نصب می باشد که از برفک و یخ زدگی مواد جلوگیری می کند و هوایی متناسب با دمای یخچال را پخش می کند. علاوه بر این از میزان مصرف انرژی نیز می کاهد و طول عمر مواد غذایی را چندین برابر می کند. قابلیت انجماد سریع یکی دیگر از ویژگی موجود در این یخچال می باشد که می توانید هر زمانی که لازم داشتید این گزینه را فعال کنید و مواد لازم را در قسمت فریزر قرار داده و منجمد کنید، چراکه منجمد شدن سریع مواد خوراکی باعث ماندگاری بیشتر و کیفیت طمع و بوی اصلی مواد خوراکی می شود به طوری که بعدا طراوت و تازگی مواد به طور کامل حفظ شده است.

 قابلیت های بی نظیر در یخچال ساید 30 فوت سامسونگ RS50

فناوری خنک کننده در یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

یخچال فریزر 30 فوت سامسونگ RS50 دارای سیستم خنک کننده ی ALL Around Cooling می باشد که به خاطر وجود این سیستم خنک کننده طول عمر مواد خوراکی و طراوت و تازگی مواد بیشتر شده است. این سیستم بدین صورت است که جریان هوای یکنواختی را در سرتاسر یخچال و قسمت فریزر برقرار می کند تا جریان هوای خنک را در تمام بخشهایی درونی میزان دمای یک دستی را ایجاد کند. این عملیات این گونه برقرار می شود که با تعبیه کردن دریچه های با شکل خاص خود بر روی دیواره های داخلی یخچال قرار گرفته و در تمام بخش های یخچال توزیع شده اند که در این صورت گردش یکنواختی از جریان هوای خنک را در تمام بخش های یخچال برقرار می کند. که با وجود این ویژگی می توانید با خیال راحت حجم بالایی از مواد خوراکی را برای مدت طولانی در درون یخچال نگهدارید و نگرانی ای در مورد خراب شدن مواد غذایی نداشته باشید. البته نا گفته نماند موتور چند منظوره ی Multi Cooling با دما های متفاوت برای بخش قفسه های ویژی نگهداری میوه و سبزی بیشتر یکنواخت است که در کنار ویژگی های حفظ رطوبت کمک می کند تا کیفیت مواد حساس برای مدت طولانی تری حفظ شود. همچنین که فیلتر تصفیه هوای مرکزی بو های نامطبوع را گرفته و کمک می کند تا یخچال هوایی پاکیزه و سالم را درون خود به گردش در آورد و از عوض شدن طمع و بوی مواد غذایی داخل یخچال جلوگیری می کند.

 سیستم خنک کننده فعال در یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

طراحی مدرن از یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50

طراحی ظاهری یکی از گزینه های بسیار مهم به هنگام خرید یک محصول می باشد چرا که علاوه بر کارایی محصول باید دارای ظاهری شیک و مدرن باشد. طراحان ماهر کمپانی سامسونگ در این زمینه سنگ تمام گذاشتن چرا که با طراحی ساده و شیک این یخچال به راحتی با هر نوع دیزاینی هماهنگ بوده و زیبایی و شیک بودن خود را تا همیشه حفظ می کند. همچنین این یخچال ساید 30 فوت سامسونگ مدل RS50 دارای ابعاد 1789*734*912 میلی متر که اندازه ای استاندارد برای کابینت می باشد که دارای وزن 106 کیلوگرم با ظرفیت حجم 551 لیتر ناخاص است. یخچال ساید RS50 از وسط به دو قسمت یخچال و فریز تقسیم شده است که بروی درب قسمت فریز می توانید آبریز و یخ ریز را مشاهده کنید که شامل سه بخش آبریز و یخ ریز و قفل می باشد. در قسمت درب یخچال می توانید Home Bar را مشاهده کنید که تنها با یک لمس می توانید نوشیندی هایی که روزانه از آن استفاده می کنید را در آن قرار دهید و از هر بار باز کردن درب یخچال جلوگیری کنید که به نوبه ی خود از مصرف انرژی بسیاری جلوگیری می کند. فضایی داخلی این یخچال بدین صورت است که قسمت فریزر با حجم 192 لیتر شامل دو کشو به همراه دو قفسه و دو عدد قفسه بروی درب یخچال می باشد. قسمت داخلی یخچال دارای حجم 359 لیتر به همراه دو کشو مخصوص سبزی و میوه جات، پنج قفسه به همراه یک جایگاه مخصوص برای بطری های شیشه ای بلند و با چهار جایگاه بروی درب یخچال را شامل می شود. با این شرایط می توانید مواد غذایی بسیاری را به راحتی در یخچال قرار دهید. جنس بدنه این یخچال از استیل ضد زنگ و خش می باشد که در دو رنگ مشکی و سیلور طراحی و روانه بازار شده است.

 طراحی مدرن از یخچال ساید 30 فوت سامسونگ RS50

جمع بندی

از اینکه تا اینجا همراه تیم تحلیلی تیک اُرج بودید کمال تشکر را داریم. قبل از هرگونه تصمیمم توصیه می کنیم که مطالب بالا را به طور کامل مطالعه کنید تا اطلاعات لازم را برای خرید این محصول بی نظیر از شرکت سامسونگ کسب کنید. که ما این کالای محبوب را به شما پیشنهاد می کنیم تا لذت یک سرمایه چندین ساله را با فناوری های فوق العاده ای که دارد بدست بیاورید. در صورت هرگونه ابهام و یا اطلاعات بیشتر که منجر به خرید این محصول می شود با کارشناسان ما در سایت تیک اُرج در ارتباط باشید.

برای دیدن سایر محصولات مشابه اینجا کلیک کنید.

برای دیدین این محصول در سایت اصلی اینجا کلیک کنید.

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

یخچال ساید 30 فوت سامسونگ RS50

یخچال ساید 30 فوت سامسونگ RS50

مشخصات

 • برند سازنده: سامسونگ
 • ظرفیت کلی: 501 لیتر خالص
 • نوع موتور: Digital Inverter 
 • رده مصرف انرژی: +A 
 • میزان صدا: 43 دسی بل 
 • فناوری بکار رفنه: NO Frost، ALL Around Cooling 
 • نوع یخچال: دو درب با Home Bar 
 • قفسه نگهدارنده مواد لبنی: Dairy Guard 
 • کشور سازنده: کره
 • کشور مونتاژ کننده: چین

مــحصولات مرتبط