ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

WW70T3010BW/FH

محصول جدید

مشخصات

 • برند سازنده:سامسونگ
 • ظرفیت مخزن: 7 کیلو
 • تعداد برنامه شستشو: 14 برنامه
 • شستشوی سریع: دارد
 • شستشو با تاخیر: دارد
 • صفحه نمایش: LED دارد
 • نوع موتور: Digital Inverter 
 • تعداد دور: 1200 دور در دقیقه
 • کشور سازنده: چین
 • کشور مونتاژ کننده: چین

8,700,000 تومان

100 قلم

درب از جلو
1200 دور در دقیقه
آب سرد دارد
LED دارد
58 کیلوگرم
7 کیلو
595*850*440 میلی متر
440 میلی متر
595 میلی متر
850 میلی متر
از راست به چپ
14 برنامه

بررسی کلی ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

در این بررسی قصد داریم اطلاعات کلی را در مورد ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70T3010BW را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید. این ماشین لباسشویی 7 کیلو دارای موتور بادوام و کم مصرف Digital Inverter است که با قدرت 1200 دور در دقیقه لباس های تمیز و عاری از هرگونه لکه را تحویل می دهد. همچنین این ماشین لباس شویی دارای فناوری های بسیاری است که می توان به قابلیت شستشویی سریع 18 دقیقه ای اشاره کرد همچنین دارای شستشویی با تاخیر می باشد که می توانید لباس ها را برای شستشو آماده کنید ولی عملیات شستشو را به تاخیر بیندازیت. این ماشین لباسشویی دارای حالت شستشوی طبل می باشد که درام آن را کاملا تمیز می کند جنس این طبل از نوع ضد زنگ است. نمای روبروی این ماشین لباسشویی می توانید صفحه نمایش LED به همراه ولوم چرخشی همراه 14 برنامه شستشو می باشد. با 14 برنامه قابلیت های شستشویی که برای این ماشین WW70 تعریف شده است می توانید بدون هیچ نگرانی بابت جنس پارچه شستشوی مورد نظر را انتخاب کنید.

 بررسی اجمالی ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

آشپزخانه مدرن با ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70

ظاهر مدرن و شیک برازنده ی هر آشپزخانه ای می باشد که کاربران خوش سلیقه این محصول را برای مدرن و شیک شدن آشپزخانه خود انتخاب می کنند. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70 دارای بدنه ی فولادی و ضد زنگ با طرارحی مارپیچی دیواره های این محصول علاوه بر طرح زیبایی که دارد به نوعی سیستم ضد لغزش می باشد. این ماشین لباسشویی دارای رنگ یکدست سفید است که با هر نوع دیزانی هماهنگ می شود و درب دور شیشه ای با نوار مشکی رنگ که دارد زیبایی منحصر به فری را به این ماشین لباسشویی بخشیده است. این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 7 کیلوگرم با مخزن شوینده و صفحه نمایش LED و ولوم چرخشی به همراه پنج دکمه در قسمت زیرین صفحه نمایش LED می باشد. شما می توانید زمان پایین شستشو و نوع شستشو را در صفحه نمایش آن ببینید. ابعاد در نظر گرقته شده برای این ماشین لباشسویی 595*850*440 میلی متر است که اندازه های استاندادی می باشد، متناسب برای کابینت های اندازه استاندارد است.

 طراحی ظاهری ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

برنامه های شستشو و آسا کاری با  ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70 مجهز به موتور Inverter Direct Drive که دارای مزیت های بسیار است. یکی از این مزیت ها خوش نامی خود را بابت کم مصرف بودن محصول به همراه دوام و ماندگاری بدون عیب موتور دستگاه می باشد. در این صورت شستشویی آرام و بی صدا را خواهید داشت. این ماشین لباسشویی دارای 14 برنامه شستشو برای انواع پارچه ها می باشد که از جمله می توان به Pre Wash، Baby Care، Cotton، Quick Wash، Drum Clean و... را دارا می باشد که می توانید هر کدام از این برنامه های شستشو را متناسب با نیازتان شستشوی مناسب را انتخاب کنید. لباس های که نیاز به شستشوی زیادی ندارند و یا عجله در شستشوی آن دارید می توانید گزینه شستشوی Quick Wash که شستشویی 18 دقیقه ای را بدون هیچ تغییری در کیفیت شستشو داشته باشید. همچنین با قابلیت شستشوی  Drum Clean در ماشین لباسشویی 1200 دور در دقیقه می توانید داخل درام تمیز و بهداشتی بدون نیاز به شستشویی دستی داشته باشید. این برنامه بدین صورت عمل می کند که تمامی آلودگی های داخل درام را با مواد شوینده پاک می کند و دیگر نیازی به شستشویی دستی نمی باشد.

 موتور پرقدرت و بادوام ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

سایر فناوری های موجود در ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ WW70

از دیگر فناوری های مهم و کاربردی در ماشین لباسشویی شستشو با تاخیر می باشد. که در این محصول بی نظیر از سامسونگ تعبیه شده است تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از این قابلیت دیگر نگران فراموش کردن و یا دیر وقت بودن زمان شستشو نباشید چرا که با قابلیت Delay End می توانید ساعت شستشو را تا 24 ساعت به تاخییر بیندازید بدین معنی که شب لباس ها را داخل درام ماشین قرار دهید ولی فرایند شستشو را تا صبح نگهدارید و بعد ماشین خود شروع به شستشو می کند و تا وقتی که از سر کار می آید می توانید لباس هایی تمیز با بوی خوب تحویل بگیرید.

شستشویی سریع با ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70 

جمع بندی

در این بررسی سعی کردیم تمامی مواردی که در یک ماشین لباسشویی موجود است را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید. این ماشین لباسشویی دارای امکانات بسیاری می باشد همچنین با موتور با دوام اینورتری که دارد دارای دوام و ماندگاری بسیاری می باشد. ما اطلاعات لازمی را در اختیارتان قرار دادیم در صورت تصمیمم به خرید این محصول بی نظیر با کارشناسان در سایت تیک اُرج در ارتباط باشید.

برای دیدن سایر محصولات مشابه در سایت تیک اُرج اینجا کلیک کنید.

برای دیدن این محصول در سایت اصلی اینجا کلیک کنید.

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

ماشین لباسشویی 7 کیلو سامسونگ مدل WW70

مشخصات

 • برند سازنده:سامسونگ
 • ظرفیت مخزن: 7 کیلو
 • تعداد برنامه شستشو: 14 برنامه
 • شستشوی سریع: دارد
 • شستشو با تاخیر: دارد
 • صفحه نمایش: LED دارد
 • نوع موتور: Digital Inverter 
 • تعداد دور: 1200 دور در دقیقه
 • کشور سازنده: چین
 • کشور مونتاژ کننده: چین

مــحصولات مرتبط