ماشین ظرف شویی بوش 14 نفره مدل SMS67TI02

SMS67TI02B

محصول جدید

مشخصات

 • نوع ماشین ظرف شویی: مبله
 • ظرفیت: 14 نفره
 • تعداد سبد: 3 سبده
 • رده مصرف انرژی: +++A 
 • تعداد برنامه: 6 برنامه
 • سیستم ضد نشت آب: دارد
 • حسگر آب و بار: دارد
 • صفحه LED: دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبد: دارد
 •  قابلیت زئولیت: دارد
 • آپشن شستشو: 5 آپشن شستشوی ویژه
 • برند سازنده: بوش
 • کشور سازنده: آلمان
 • کشور مونتاژ گننده: آلمان

22,700,000 تومان

100 قلم

مبله
LED دارد
14 نفره
60 سانتی متر
60 سانتی متر
85 سانتی متر
+++A
9.5 لیتر
42 دسی بل
6 برنامه به همراه 5 برنامه مخصوص

بررسی اجمالی ماشین ظرف شویی بوش مدل SMS67TI02

در این بررسی قصد داریم تا از یک وسیله ی بسیار کاربردی در آشپزخانه نام ببریم که در صورت وجود این محصول شما می توانید وقت بیشتری را با مهمان ها صرف کنید. ماشین ظرفشویی SMS67TI02 با ظرفیت 14 نفره از کمپانی بوش یکی از بهترین و پر کاربردترین وسایل آشپزخانه می باشد که برای راحتی کار شما و صرف کردن بیشترین وقت ممکن با مهمان هایتان می توانید از این وسیله استفاده کنید. البته کارایی هایی که این ماشین ظرفشویی داردگزینهبسیار مهمی در انتخاب شما می باشد، این غول جادو برای شما راحتی را به ارمغان آورده است. ماشین ظرفشویی 14 نفره یکی از محصولات کمپانی بوش با فناوری Zeolite زئولیت خشک کن 100% این محصول را به یکی از پر طرفدارین محصولات موجود در بازار کرده است. همچنین کمپانی بوش در این ماشین ظرف شویی 14 نفره با ایجاد کردن 6 برنامه شستشو و 5 برنامه ویژه ی متنوع ، بسته به نیاز شما برای شستشو تعبیه کرده است. از جمله برنامه های شستشو در این ماشین ظرفشویی Intensive، Auto، Economy، Class، Quick Wash، Pre Rinse به همراه 5 برنامه ویژه ی دیگر می باشند که در ادامه به بررسی بیشتر مورد  به مورد آن می پردازیم. ماشین ظرف شویی نقره ای 3 سبده با قابلیت تنظیم ارتفاع  Vario Flex Plusتغییر جایگاه قفسه ها، می توانید بسته به نیاز خود آن ها را تغییر دهید. همچنین این ماشین ظرف شویی بوش مدل SMS67TI02 ابعاد استاندارد و ظاهری مدرن همچنین دارای موتوری فوق بی صدا42 دسی بل با رده مصرف انرژی +++A و عمر طولانی می باشد که می توانید با خرید این محصول یکبار برای همیشه خیال خود را از همه بابت راحت کنید. ماشین ظرف شویی بوش SMS67TI02 از یک سری عملکرد های منحصر به فرد بهره برده است که می توان به سیستم کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی ظروف Dosage Assist و Load-Sensor سنسور تشخیص تعداد ظروف، Aqua Mix، Auto Power off، حسگر بار، حسگر آب، Aqua Stop به همراه بسیاری دیگر از فناوری های فعال در این ماشین ظرف شویی نقره سه سبده می باشد که در ادامه به بررسی بیشتر آن ها خواهیم پرداخت.

 نگاهی کلی بر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TI02

طراحی ظاهری ماشین ظرفشویی بوش SMS67TI02

از گزینه های مهم به هنگام خرید یک محصول طراحی ظاهری آن می باشد به صورتی که باید نمای زیبایی را به منزل شما ببخشد. ماشین ظرف شویی بوش SMS67TI02 دارای ابعاد بسیار متناسب برای قرار گرفتن در اندازه کابینت های استاندارد با اندازه ی 60*60*85 سانتی متر می باشد. این ماشین ظرف شویی SMS67TI02 دارای بدنه ای از نوع استیل ضد زنگ با رنگ یک دست نقره ای همچنین از نمای روبه رو که به این ماشین ظرف شویی نگاه می کنید می توانید صفحه نمایش LED آن را ببینید که برنامه ی شستشو به همراه میزان دما را نمایش می دهد. این ماشین ظرف شویی دارای ظرفیت 14 نفره با 3 سبد بزرگ و جایگاهای مخصوص برای لیوان و سایر وسایل قابل شستشو را دارا می باشد به صورتی که به جایی وقت تلف کردن در آشپزخانه بتوانید همراه با مهمان ها در نشیمن وقت بگذرانید. علاوه بر این موارد میزان صدای این ماشین ظرفشویی به هنگام شستشو تنها 42 دسی بل می باشد که میزان صدای بسیار کمی می باشد و با خیال راحت حتی مواقعی که مهمان دارید می توانید ماشین ظرفشویی SMS67TI02 را روشن کنید. همچنین از قابلیت های دیگر این ماشین ظرف شویی سه سبده Vario Flex Plus است، که با این قابلیت تنظیم ارتفاع حتی ظروفی که بزرگ هستند مانند قابلمه ها را نیز می توانید در این ماشین ظرف شویی به راحتی با تغییر ارتفاع سبد ها جای داد در این صورت تایم آزاد تری را خواهید داشت.

 طراحی شیک و بی نظیر از ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TI02

قابلیت Zeolite در ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS67TI02

شاید برایتان پیش آماده باشد که وقتی خسته از بیرون آمده باشید خانه ای با کلی از ظروف نشسته روبه رو شده باشید که حوصله و توانی برای شستن آن ها نداشته باشید و چاره ای جز آن هم نداشته باشید. یکی از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز در هر خانه داشتن ماشین ظرف شویی SMS67TI02 با فول امکانات می باشد، فول امکانات از این جهت که تنها کاری که می کنید این می باشد که ظروف را داخل این ماشین ظرفشویی 3 سبده قرار می دهید چرا که با فناوری Zeolite مرحله تکمیل کننده ی شستشو، ظروف 100% خشک را خواهید داشت و بدون هیچ دسمال کشیدن بعد از شستشو تنها ظروف را از ماشین ظرفشویی خارج کرده و در جای خود قرار می دهید. اکثر ماشین ظرفشویی ها درب آن ها پس از پایین شستشو به حالت نیمه باز می ماندکه بخار را بروی ظرف نماند ولی در این ماشین ظرف شویی زئولیت دار خبری از بخار و خیس بودن ظروف نیست و با خشک کن صد درصد که دارد ظروفی خشک و کاملا تمیز خواهید داشت.

 ظروفی خشک و بدون لک را با ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TI02 تجربه کنید

برنامه های شستشو در ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش 3 سبده

زمان مهمترین مسئله در زندگی روزمره می باشد ما می توانیم وقت خود را برای مسائل بسیار مهمتری قرار دهیم در نتیجه از اینکه تمای وقت خود را صرف کارای های خسته کننده و تکراری در آشپزخانه کنید می توانید از این وقت برای بسیار از کارهای نکرده تان بگذارید و تمامی کارهای شستشو را برای این ماشین ظرفشویی زئولیت دار بگذارید. برنامه های بسیار کاربردی در این ماشین ظرفشویی بوش SMS67TI02 قرار گذاشته شده به صورتی که تمامی نیازهای شستشو برای انواع ظروف را دارد که از جمله می توان به

Intensive : شستشوی قدرتمند برای از بین بردن لکه های قوی، مناسب برای ظروف بچه ها که تمای سطح را بهداشتی با دمای 70 تمیز می کند.

 Auto 45-65: شستشوی خودکار که تشخیص داده میزان شوینده و ظروف جهت شستشن به چه میزان است و عملیات شستشو را انجام می دهد.

 Economy 50: شستشویی اقتصادی 50، شستشویی به صرفه و باکیفیت بالا داشته باشید

Class40: شستشویی مخصوص برای ظروف شیشه ای با لکه بری قوی

Quick Wash 45: شستشویی سریع، در کمترین زمان ممکن ظروفی تمیز خواهید داشت.

 Pre Rinse: شستشویی که قبل از شستشوی اصلی ظروف را جهت شستشوی اصلی آماده می کند.

اشاره کرد. همچنین علاوه بر این موارد دارای 5 آپشن شستشو نیز می باشد مانند Vario Speed Plus شستشوی سریع، Half Load شستشویی نصف ظرفیت، Hygiene Plus شستشویی بهداشتی، Extra Dry خشک کردن اضافه، Machine Care محافظت از ماشین را دارا می باشد که بسته به نیاز خود می توانید هر کدام از این برنامه ها را استفاده کنید.

 برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TI02

فناوری در ماشین ظرف شویی زئولیت دار بوش SMS67TI02

همه ی ما به هنگام خرید یک محصول دو دلی هایی از این نظر که احتمال خراب بودن محصول بعد از مدتی را دارید ولی با خرید این ماشین ظرف شویی 14 نفره بوش مدل SMS67TI02 هیچ نگرانی در این موارد را تجربه نخواهید کرد چرا که با سنسورهایی که در آن فعال می باشد تجربه ای از خراب بودن ماشین ظرف شویی نخواهد داشت. در ماشین ظرف شویی سه سبده بوش سیستم فعال مراقبت از دستگاه وجود دارد که در این صورت در زمان بسیار صرفه جویی می شود همچنین دارای فناوری Aqua Stop سیستم ضد نشت آب می باشد. البته با فناوری Auto Power Off بعد از یک دقیقه دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.  از دیگر کارای های بی نظیر در این ماشین ظرف شویی بوش مدل SMS67TI02  این است که می توانید فرایند شستشو را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید تا در وقت مناسب که خود تشخیص داده اید شستشو را برای شما انجام دهد. ماشین ظرفشویی بوش دارای سیستم کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی ظروف Dosage Assist و سنسور تشخیص تعداد ظروف Load Sensor را دارد همه این موارد و سنسور های تشخیص در این ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره فراهم آماده است تا راحتی را برای شما به ارمغان آورد.

 فناوری های به کار رفته در ماشین ظرفشویی SMS67TI02

جمع بندی

در این بررسی قصد داشتیم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای خرید یک ماشین ظرف شویی در اختیار شما قرار دهیم به صورتی که بتوانید درست ترین انتخاب را بسته به نیاز خود داشته باشید. ما این ماشین ظرف شویی را به شما پیشنهاد می کنیم که با خیال راحت تا مدت های طولانی می توانید از این ماشین لباسشویی استفاده کنید در صورتی که تصمیم به خرید این محصول بی نظیر از کمپانی بوش می باشید با کارشناسان ما در سایت تیک اُرج در ارتباط باشید.

برای دیدن سایر محصولات مشابه در سایت تیک اُرج لطفا اینجا کلیک کنید.

برای دیدن این محصول در سایت اصلی تیک اُرج لطفا اینجا کلیک کنید.

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین ظرف شویی بوش 14 نفره مدل SMS67TI02

ماشین ظرف شویی بوش 14 نفره مدل SMS67TI02

مشخصات

 • نوع ماشین ظرف شویی: مبله
 • ظرفیت: 14 نفره
 • تعداد سبد: 3 سبده
 • رده مصرف انرژی: +++A 
 • تعداد برنامه: 6 برنامه
 • سیستم ضد نشت آب: دارد
 • حسگر آب و بار: دارد
 • صفحه LED: دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبد: دارد
 •  قابلیت زئولیت: دارد
 • آپشن شستشو: 5 آپشن شستشوی ویژه
 • برند سازنده: بوش
 • کشور سازنده: آلمان
 • کشور مونتاژ گننده: آلمان

مــحصولات مرتبط