یخچال ساید هرمس سامسونگ RF858

RF858

محصول جدید

مشخصات کلی

 • نوع یخچال: ساید بای ساید
 • آب ریز و یخریز بیرونی
 • سیستم بدون برفک Total No Frost
 • گنجایش عالی 766 لیتر
 • رتبه مصرف انرژی +A
 • کمپرسور اینورتر خطی و  گاز مبرد R-600a
 • شستشوی قطعات در ظرف شویی
 • قفل کودک و اخطار باز بودن درب
 • وزن دستگاه: 152 کیلوگرم
 • دارای سیستم چند جریانی هوا

65,000,000 تومان

100 قلم

تماس بگیرید

+A
ساید هرمس
152 کیلو گرم
513 لیتر
257 لیتر
766 لیتر
1850 میلیمتر
906 میلیمتر
908 میلیمتر
3 عدد یخچال 2 عدد فریزر
3 عدد یخچال 3 عدد فریزر
2 عدد یخچال 6 عدد فریزر
طراحی چهار درب - سیستم بدون برفک - قابلیت CoolSelect Zone - صفحه‌نمایش دیجیتال آبی رنگ

 بررسی یخچال ساید هرمس سامسونگ RF858

یخچاله ساید بای سایده سامسونگ RF858 جزوه بهترین و خوش طرح ترین مدل های موجود در بازار می باشه که سامسونگ اون رو در جدوله مدل های هرمس جای داده. این شرکت با در نظر گرفتن یک سری امکانات و ویژگی ها برای اون خواست تا نیاز کاربران رو تا حده زیادی برطرف سازه. ظرفیته کلی ساید بای ساید سامسونگ 766 لیترست که بخش زیادی از اون برایه قسمت یخچال و بخشی نیز برای فریزر در نظر گرفته شده. اگر هر کدام از درب های ساید بای ساید سامسونگ رو باز کنین با تعداده زیادی از قفسه ها و طبقه ها مواجه میشینکه هر کدام یک به کاربر اجازه انباشته کردن حجمه زیادی از مواد غذایی را میدهن. همچنین تکنولوژی اینورتره دیجیتال در موتور این یخچال به کار گرفته شده که هم از نظر میزان مصرفه انرژی، هم از نظره تولیده صدا و هم از نظره طوله عمر در حد بسیار عالی عمل می کنه. به لطفه تعریف کردن سیستم جریان هوایه سه گانه Triple Cooling در این مدل یخچال با انتقال خنک کنندگی به هر نقطه از یخچال مواد خوراکی تا مدت زمانه طولانی سالم و با کیفیت باقی می مانن. حال دو قابلیت آب سرد کن و یخ ساز برایه ساید بای ساید سامسونگ در نظر گرفته شده که در هر زمانی و در کوتاه ترین مدت آب و یخ سالمی رو در اختیار می گذارن. یکی از بهترین نقطه قوت های قسمت فریزر ساید سامسونگ قابلیته CoolSelect Zone ست که امکانه تنظیم دمای مواد خوراکی رو بسته به مواده نگه داری شده میده. همچنین طراحی ساید بای ساید سامسونگ همراه با رنگ بسیار زیبای نقره ای اش جلوه ای شیک به اون بخشیده که به راحتی خود رو در کناره دیگر وسایل آشپزخانه جای میده. در ادامه این نقد و بررسی شرح مفصل تر مزایای ساید بای ساید سامسونگ رو بازگو کرده ایم که پیشنهاد میدهم ما رو همراهی کنین چرا که بدون شک این مدل یخچال به گزینه ای آیده ال جهت انتخاب تبدیل میشه.

RF858

مدیریت ذخیره سازی در ساید بای ساید سامسونگ RF858


ساید بای ساید سامسونگ به صورته کاملاً منحصر بفرد و خاص طراحی شده به گونه ای که با مدیریتی که در طبقه ها و قفسه های اون به چشم می خوره به راحتی می تونید حجم بیشتری از مواد غذایی رو در داخل اون نگه داری کنین. به عنوانه مثال با در نظر گرفتنه قفسه ذخیره سازی بطری های مایعات و آب در کناره طبقه های این ساید بای ساید چند بطری آب رو در خود جای میده. همچنین با قفسه نگه داری لبنیات بر رویه دربه ساید بای ساید سامسونگ حجم کثیری از بطری های مربا در داخل آنها نگه داری می شون. یک قفسه دیگر به صورته کشوی طراحی شده که با ارتفاع بلندش بهترین گزینه برای اقلامه بزرگی ماننده بطری های آب می باشه. لازم به ذکرست این قفسه کشوی شفاف در نظر گرفته شده که با امکان دید مناسبش نیازی نیست تا هر بار اون رو باز و بسته کنین. یک کشوی دیگر در قسمته فریزره ساید بای ساید به چشم می خوره و اون هم با قابلیته روشن بودنش محتوای داخلی رو نشان میده. در کل می توان گفت با سازماندهی مناسب اون، هم به راحتی حجم بسیار بالای مواد خوراکی در داخل اون جای می‌شود و هم اینکه راحت و بی دردسر به آنچه که می خواهین دسترسی خواهی داشت.

RF858

ظرفیت بالای ساید بای ساید سامسونگ RF858


یخچال ها جزو اون دسته از محصولاتی پر کاربردی هستن که یکی از اولین ملاک های کاربران به هنگام خریدش ظرفیته اون می باشه. در این میان به کارگیری یک نوع یخچال که هم بتوند نیازهای کاربران رو از بابت ظرفیت قرار گیری مواد خوراکی رفع کنه و هم اینکه از ظاهری شیک برخوردار باشه، کار چندان سختی نیست. ما در اینجا با معرفی ساید بای ساید سامسونگ RF858 می خواهیم یکی از بهترین گزینه ها رو به شما پیشنهاد دهیم. ظرفیته کلی ساید بای ساید ال جی 34 فوت ست که در حالته کلی می توان گفت همراه با 766 لیتر کلی اون با خیال راحت هر نوع ماده ی غذایی در داخل اون ذخیره سازی می‌شود. بیشترین حجم از این مقدار ظرفیت مربوط به یخچال ساید بای ساید می باشه و بخشی نیز برای فریزر می باشه. از این گذشته سامسونگ بر اساس نیازهای شما این یخچال هرمس رو طراحی کرده تا به کمک اون بتونید حجم بیشتری از مواد غذایی رو ذخیره سازی کنین. همچنین شما می تونید هر نوع ماده خوراکی رو در یخچال ساید بای ساید سامسونگ قرار دهین، چرا که همراه با در نظر گرفتن چهار تنظیمات درجه حرارت که برای طروات و تازگی مواد از پیش تنظیم شده ان دیگر نگران پایین اومدن مواد نخواهی بود.

RF858

طراحی ساید بای ساید سامسونگ RF858


کمپانی سامسونگ جزو اون دسته از شرکت هایی می باشن که اهمیت زیادی به طراحی و شیوه ظاهری یخچال هایش داده است. به عنوان مثال با نگاه به بخش خاصی از جدیدترین یخچال های این شرکت کره ای دیزاین خواستنی آنها را به خوبی مشاهده می کنید. ساید بای ساید سامسونگ RF858 همراه با دو رنگ زیبای نقره ای و سفید طراحی شده که خصوصاً رنگ نقره ای اون در همون نگاه اول چشم کاربر رو به سمت خود می کشانه. طراحیه فوق‌العاده جذاب و شیک این مدل یخچال سبکی مدرن به آشپزخانه می بخشه به صوریتکه زیبایی این یخچال در عین سادگی اش نمایان میشه. به عبارتی با توجه به طراحی یکدست و ساده این یخچال همراه با دستگیره های تسمه ای اون و همچنین صفحه‌نمایش دیجیتالی آبی رنگ همگی ساختاری زیبا به این یخچال بخشیده ان که ساید بای ساید سامسونگ رو تبدیل به گزینه ای تکمیل کننده جهت دکور دادن به محیط کرده ان.

RF858

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

یخچال ساید هرمس سامسونگ RF858

یخچال ساید هرمس سامسونگ RF858

مشخصات کلی

 • نوع یخچال: ساید بای ساید
 • آب ریز و یخریز بیرونی
 • سیستم بدون برفک Total No Frost
 • گنجایش عالی 766 لیتر
 • رتبه مصرف انرژی +A
 • کمپرسور اینورتر خطی و  گاز مبرد R-600a
 • شستشوی قطعات در ظرف شویی
 • قفل کودک و اخطار باز بودن درب
 • وزن دستگاه: 152 کیلوگرم
 • دارای سیستم چند جریانی هوا

مــحصولات مرتبط